Máte zájem o štěně?

V případě, že se rozhodnete oslovit nás,  prosím, uvědomte si, že jsme chovatelé živých bytostí, na kterých nám opravdu záleží. Tyto bytosti mají kromě hebkých kožíšků a krásných kukučů i jiné přednosti… 
 • v případě zájmu o štěně z naší chovatelské stanice, nám prosím zašlete e-mail: 
 • pár slov o Vás a o prostředí, kde bude štěňátko vyrůstat
 • zda máte nějaké zkušenosti s tímto plemenem, či jinou rasou, kolik jiných psů aktuálně máte
 • o jaké štěňátko máte zájem, jaké plány s ním máte (výstavy, zkoušky, chov, domácí mazlíček, společník pro starší rodiče…) 
Do výchovy štěňat vkládáme svůj veškerý volný čas, lásku a energii. Příprava štěňat a jejich socializace v primární fázi je velmi důležitá, a tak jsme nesmírně vděční, že toho budeme součástí!
Naše štěňata budou vyrůstat u nás doma, kde budou mít svůj vlastní pokojíček a později si mohou užívat zábavu na velké zahradě, kde budou mít svůj „puppy land“.  Již od narození budou zapojována do běžného každodenního života tak, aby byl jejich následný přechod do společnosti co nejoptimálnější.
Socializace štěňat bude probíhat formou seznámení se s nejrůznějšími zvuky domácnosti, krátkých vyjížděk autem, tvorbou pozitivního vztahu ke psímu boxu – určenému k pozdějšímu odpočinku a relaxaci. Později se bude jednat i o menší výlety do lesa, první pozitivní setkání s veterinářem a v neposlední řadě kontakt s dětmi a jinými zvířaty.
Štěňata budou při odběru:
 • odčervená
 • čipovaná a vybavena EU cestovním pasem
 • vystavený průkaz původu psa a samozřejmostí je malá výbavička do začátku (granulky, obojek, vodítko, hračky, deka apod..)
Jaké máme požadavky na nové majitele?
Závaznou rezervační smlouvu se zájemci sepisuji až po osobní schůzce, která je opravdu nutným bodem a je pro mne žádoucí!  Je také možnost videohovoru, kde je možné pohovořit o požadavcích a přáních obou stran. 
 • štěně bude žít s novými majiteli v těsné blízkosti – neumístí jej do boudy k domu, ani jej nebude jiným způsobem izolovat od své nové rodiny
 • najde štěněti vhodného veterináře a bude pokračovat v pravidelném očkování a odčervování
  bude s námi v kontaktu a bude nás informovat o zdravotním stavu, o povahových vlastnostech atd.
 • v případě organizace srazu odchovů, udělá vše proto, abys se jej zúčastnil
 • nebude jedince připouštět či krýt, pokud zvíře nebylo řádně uchovněno
 • dá mu lásku, čas, prostor, pohyb, porozumění, disciplínu a kvalitní stravu

Rezervace

Naše štěňátka si můžete nezávazně rezervovat již okamžiku oznámení plánovaného krytí. Od této chvíle budete s námi v kontaktu a můžeme se tak vzájemně dobře poznat. Upřednostňovat budeme osobní seznámení ještě před samotnou závaznou rezervací. 
Rezervační poplatek je vratný pouze v případě úhynu štěněte, jeho trvalé nemoci, úrazu s trvalými následky, ke kterému dojde před koupí štěněte, nebo při odstoupení od smlouvy ze strany prodávajícího, a to v celé jeho výši.
Finální cena štěněte je individuální, bude se lišit dle vybraných rodičů, počtu narozených štěňat a skutečných nákladů na jejich odchov. Po narození štěňat kontaktujeme zájemce v pořadí, v jakém nám napsali a požádáme je o vyjádření zájmu o štěně zaplacením nevratného rezervačního poplatku. 
výše rezervačního poplatku , bude následně odečtena z kupní ceny, avšak při nevyzvednutí štěněte nebo zrušení rezervace z Vaší strany, poplatek propadá k našim rukám a bude použit na náklady spojené s ubytováním, stravováním, veterinární péčí, opakovanou inzercí
při závazné rezervaci bude sepsána REZERVAČNÍ SMLOUVA, jejíž přílohou bude smlouva KUPNÍ, rezervační poplatek bude zaplacen do 5 dnů od podepsání Rezervační smlouvy.
Pokud dojde k podpisu Rezervační smlouvy ještě před osobním setkáním, vyhrazujeme si právo odstoupit od smlouvy při zjištění nedostatků nebo zatajených skutečností ze strany zájemce o štěňátko. Při odstoupení od Rezervační smlouvy z naší strany se rezervační poplatek vrací v plné výši zájemci.